Niemal każdego dnia jesteśmy tak zajęci w firmie i domu, że coraz trudniej znaleźć nam czas na jakichkolwiek ważnych spraw. Dlatego bardzo cenimy sobie takie usługi, które wymagają od nas minimum zaangażowania. Im mniej procedur i czasu będzie to od nas wymagało, tym częściej zgodzimy się skorzystać z jakiejś propozycji, http://www.tanieszybkiekredyty.com/

Następnym sporym udogodnieniem na rynku ofert finansowych jest pożyczka na sms. Jest to pożyczka przygotowana dla każdego, kto ukończył 20 lat. Górną granicą wiekową jest przeważnie 70 lat. Dodatkowym warunkiem koniecznym do spełnienia jest brak złej historii kredytowej. Wniosek o taką pożyczkę składa się w prawdziwie ekspresowym tempie - wystarczy wysłać sms pod wskazany telefon. W treści sms wpisujemy imię i nazwisko, adres zamieszkania i kwotę kredytu. Przeważnie w przeciągu 48 godzin skontaktuje się z nami konsultant i udzieli wszelkich niezbędnych informacji dotyczących kredytu.
Szybkość i wygoda w uzyskaniu kredytu wiążą się z przyśpieszonymi procedurami weryfikacji naszych danych.

Jeśli pozytywnie je przejdziemy, pieniądze możemy mieć jeszcze tego samego dnia. Na czym takie procedury bazują? Może to być weryfikacja poprzez rachunek bankowy. Robimy przelew ze swojego rachunku na wskazany rachunek niewielką kwotę, na przykład jeden grosz. W ten sposób potwierdza się, czy dane zawarte we wniosku są identyczne z danymi właściciela rachunku. W tym momencie możemy liczyć na szybkie przelanie kredytu na rachunek. Innym sposobem może być wysłanie faksem lub mailem kopii dwóch dokumentów ze zdjęciem i wyciągu z konta bankowego. Jeśli potwierdzenie tożsamości jest jedynym warunkiem, pożyczka może zostać nam przyznana nawet w przeciągu godziny od złożenia wniosku. Proces identyfikacji przechodzi się tylko raz, jeśli więc następnym razem będziemy chcieli pożyczyć gotówkę w tej samej instytucji, musimy tylko złożyć kolejny wniosek.

Pożyczka przez sms może być udostępniona nawet przed zawarciem umowy. Pieniądze wpłyną wyłącznie na podstawie procedury weryfikacji tożsamości, a odpowiednie dokumenty do podpisania zostaną przysłane do nas po wszystkim. W przypadku nieznanych instytucji wyspecjalizowanych w takich pożyczkach musimy zachować nadzwyczajną ostrożność, czy przypadkiem taka oferta nie jest zwykłą próbą oszustwa. Największym minusem pożyczki pozabankowej jest bardzo wysokie oprocentowanie. Może ono wynosić nawet czterokrotność stopy procentowej kredytu lombardowego NBP.

Website URL: http://google.com